- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Στυλ | Χώρα |
| Φινίρισμα | Άλλοι |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 40 cm (16 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 19 cm (7,6 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 7 cm (2,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Ξύλο/Μπαμπού |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 3293
Κωδικός: 10182
Κωδικός: 9466
Κωδικός: 10568
Κωδικός: 10477
Κωδικός: 9527
Κωδικός: 10947
Κωδικός: 10147
Κωδικός: 3449
check_circle
check_circle