- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 30 cm (11,8 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 18 cm (7 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 12,5 cm (5 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | μέγιστο 60w |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Χρώμα | |
| Χρώμα σκιάς | Μαύρος |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1KG |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 2724
Κωδικός: 10327
Κωδικός: 2706
Κωδικός: 10412
Κωδικός: 2963
Κωδικός: 9882
Κωδικός: 9485
check_circle
check_circle