- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Uplight |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 9,5 cm (3,7 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 21 cm (8,3 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 21 cm (8,3 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 10 W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Πλαστική ύλη |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 3 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10287
Κωδικός: 9351
Κωδικός: 9465
Κωδικός: 2753
Κωδικός: 3115
Κωδικός: 2990
Κωδικός: 2971
Κωδικός: 9328
check_circle
check_circle