- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας,Μίνι Στυλ,LED |
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Τάση (V) | AC 100-240 |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Wattage (W) | 10 W |
| Ημερομηνία Καταχώρησης | 10/09/2016 |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό πλάτος (CM) | 50 cm (19,6 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος (CM) | 5 |
| Συνολικό ύψος (CM) | 10 cm (3,9 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Ισχύς ανά λάμπα (W) | 10 W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικό |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0,8 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10317
Κωδικός: 10162
Κωδικός: 9321
Κωδικός: 10534
Κωδικός: 10157
Κωδικός: 3316
check_circle
check_circle