- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο,LED |
| Στυλ | Ρουστίκ/Καταφύγιο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 5,2 cm (2,0 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 46 cm (18,1 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 46 cm (18,1 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 1W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 κιλό |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10365
Κωδικός: 10336
Κωδικός: 3033
Κωδικός: 10549
check_circle
check_circle