- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Προδιαγραφή 1 | |
| Κατηγορία | Φώτα τοίχου LED |
| Στυλ | LED,Εμπνευσμένο από τη φύση,Καλλιτεχνικός,Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Προτεινόμενο Space Fit | Είσοδος,Παιδικό δωμάτιο,Καθιστικό,Κουζίνα,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Υλικά | Αλουμίνιο |
| Κατεύθυνση Φωτισμού | Φως περιβάλλοντος |
| Εξουσία | 2W |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοσία εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Δυναμικό | 86V-265V |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Διαστάσεις προϊόντος (cm) | 6L*6W*20H cm (2,4L*2,4W*8H ίντσες) |
| Υψος | 0-10 cm |
| Πλάτος/Διάμετρος | 11-20 cm |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0.3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10266
Κωδικός: 10147
Κωδικός: 2602
Κωδικός: 10496
Κωδικός: 2965
Κωδικός: 10509
check_circle
check_circle