- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Στυλ | Ρουστίκ/Καταφύγιο |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 5cm (1,9 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 57 cm (22,4 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 120 cm (47,2 ίντσες) |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 120*57cm (47,2*22,4 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 6 |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | 40W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Καστανός |
| Χρώμα σκιάς | Καστανός |
| Χρώμα διακόσμησης | Καστανός |
| Χρώμα LED | Κίτρινος |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 8 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10560
Κωδικός: 9344
Κωδικός: 10574
Κωδικός: 10440
Κωδικός: 10067
check_circle
check_circle