- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Περιεχόμενα συσκευασίας | LED |
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Τάση (V) | AC 85-265 |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Wattage (W) | 30W |
| Ημερομηνία Καταχώρησης | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό πλάτος (CM) | 5 cm (1,97 IN) |
| Συνολικό βάθος (CM) | 5 cm (1,97 IN) |
| Συνολικό ύψος (CM) | 18 cm (7,09 IN) |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό μήκος (CM) | 70cm (27,56IN) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 |
| Ισχύς ανά λάμπα (W) | 10 W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Ακρυλικό |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικό |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 4 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9452
Κωδικός: 3164
Κωδικός: 2900
Κωδικός: 10432
Κωδικός: 9832
Κωδικός: 3189
Κωδικός: 10197
check_circle
check_circle