- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Βουρτσισμένο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 6 cm (2,4 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 18 cm (7,2 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 3 cm (1,2 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 6 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 1 w |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Ασήμι |
| Χρώμα διακόσμησης | Ασήμι |
| Χρώμα LED | Ζεστό λευκό |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0,3 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15029
Κωδικός: 10559
Κωδικός: 13119
Κωδικός: 9623
check_circle
check_circle