- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Κατηγορία | Φως πίστας |
| Στυλ | Μοντέρνο Απλό |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Υπνοδωμάτιο, Σαλόνι, Μελέτη, Τραπεζαρία |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου (Τετραγωνικό μέτρο) | 3-15 |
| Σκάφος | Ζωγραφική με σπρέι |
| Βάση βολβού | LED |
| Αριθμός Φώτων | 1 |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ναί |
| Ισχύς σε βάτ | 12W 锛?4W |
| Lumens | 12W 960lm 锛?4W 1920lm |
| Τάση εισόδου | 36V |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων | 92 |
| Γωνία δέσμης | 100° |
| Μέτρηση προϊόντος | 12W 300*22*45mm; 24W 600*22*45mm |
| Υλικό Εξαρτήματος | Αλουμίνιο |
| Σημείωμα | Το φως Dimming (Graffiti APP Control) δεν συνοδεύεται από πύλη και πρέπει να το αγοράσετε μόνοι σας. |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15854
Κωδικός: 15871
Κωδικός: 15851
check_circle
check_circle