- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Πολυέλαιοι |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Παραδοσιακό/Κλασικό,Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Παιδικό δωμάτιο,Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό,Διάδρομος |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 30-40 |
| Προδιαγραφή 1 | |
| Τύπος λαμπτήρα | Αλαγόνο,Λάμπων |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 30 cm (11,7 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 50 cm (19,5 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 80 εκατοστά; 1,2 ίντσες;/σπάν> |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 6 Λαμπτήρες |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Ισχύς ανά λάμπα | MAX40W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Κρύσταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Κρύσταλλο |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 3.8 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 11046
Κωδικός: 10722
Κωδικός: 13234
Κωδικός: 11536
check_circle
check_circle