- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Διάδρομος,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 15-20 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 18cm (7,02 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 40 cm (5,6 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 40 cm (5,6 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Η αλυσίδα/το κορδόνι δεν ρυθμίζεται |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 Λαμπτήρες |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 40W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Κρύσταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Κρύσταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Διαφανής |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 14864
Κωδικός: 1015
check_circle
check_circle