- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Χώρα |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Uplight |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Είσοδος,Παιδικό δωμάτιο,Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Διάδρομος |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 5-10 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 22 cm (8,66 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 14 cm (5,51 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 14 cm (5,51 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 30 cm (11,8 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Η αλυσίδα/το κορδόνι δεν ρυθμίζεται |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 14 cm (5,5 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 λάμπα |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | ΜΕΓΙΣΤΟ: 60W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα σκιάς | Διαφανής |
| Χρώμα διακόσμησης | Διαφανής |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0,5 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 12868
check_circle
check_circle