- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Σφαίρα,Φανός,Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό,Διάδρομος,Αίθουσα μελέτης/Γραφείο |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 10-15 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 17 cm (6,7 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 15 cm (6 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 15 cm (6 ίντσες) |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 10*10*3cm (4*4*1,2 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 βολβός |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Ισχύς ανά λάμπα | 40W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0.4 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
check_circle
check_circle