- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
|---|---|
| Στυλ | Ρουστίκ/Καταφύγιο |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 15-20 |
| Αριθμός Φώτων | 1~2 |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Χρώμα σκιάς | Μαύρος |
| Διαστάσεις προϊόντος | 50L x 50W x 35H cm(20L x 20W x 14H ίντσες) |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Εξουσία | Μέγιστο 60W x 1 |
| Βάση βολβού | E27 x 1 (220-240V), E26 x 1 (110-120V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Αλυσίδα ρυθμιζόμενη ή όχι | Ρυθμιζόμενη αλυσίδα |
| Πλάτος/Διάμετρος | 40-60 εκ |
| Υψος | 20-50 εκ |
| Καθαρό βάρος (kg) | 3.2 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 14331
Κωδικός: 15632
Κωδικός: 15819
Κωδικός: 15178
Κωδικός: 14679
check_circle
check_circle