- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
|---|---|
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 5-10 |
| Αριθμός Φώτων | 1~2 |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Χρώμα σκιάς | Μπεζ |
| Διαστάσεις προϊόντος | 50L x 50W x 25H cm (20L x 20W x 10H ίντσες) |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Εξουσία | Μέγιστο 60W x 1 |
| Βάση βολβού | E27 x 1 (220-240V), E26 x 1 (110-120V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Πλάτος/Διάμετρος | 40-60 εκ |
| Υψος | 20-50 εκ |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2.3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 14396
Κωδικός: 15770
Κωδικός: 15779
Κωδικός: 15275
Κωδικός: 15403
check_circle
check_circle