- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Τύπος | Πολυέλαιοι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Παραδοσιακό/Κλασικό |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 60 ή περισσότερα |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Αριθμός Φώτων | 6~8 |
| Διαστάσεις προϊόντος | 26L x 26W x 62H cm (10L x 10W x 24H ίντσες) |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Εξουσία | Μέγιστο 60W x 8 |
| Βάση βολβού | E27 x 8 (220-240V), E26 x 8 (110-120V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Πλάτος/Διάμετρος | 20-40 εκ |
| Υψος | 50-80 εκ |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2.5 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15141
Κωδικός: 15249
check_circle
check_circle