- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Τύπος | Πολυέλαιοι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 50-60 |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Αριθμός Φώτων | 6~8 |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Διαστάσεις προϊόντος | 75L x 75W x 56H cm (30L x 30W x 22H ίντσες) |
| Τύπος λαμπτήρα | Φθορίζων |
| Κατεύθυνση Φωτός | Uplight |
| Εξουσία | 80W x 8 |
| Βάση βολβού | 8 x E14(220-240V),E12(110-120V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Πλάτος/Διάμετρος | 60-80 εκ |
| Υψος | 50-80 εκ |
| Καθαρό βάρος (kg) | 8.3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 14841
check_circle
check_circle