- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 5-10 |
| Τάση (V) | AC 100-240 |
| Wattage (W) | 60 |
| Προδιαγραφή 1 | |
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Στυλ | |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Παιδικό δωμάτιο,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 20-30 |
| Αριθμός Φώτων | 3~5 |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Χρώμα σκιάς | Πολύχρωμο |
| Διαστάσεις προϊόντος | 30L x 30W x 120H cm (12L x 12W x 47H ίντσες) |
| Εξουσία | 40W x 3 |
| Βάση βολβού | 3 x E26 (110-120V), 3 x E27 (220-240V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Καθαρό βάρος (kg) | 4 |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 λάμπα |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | 60 |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
check_circle
check_circle