- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 20-30 |
| Μάρκα | |
| Προδιαγραφή 1 | |
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 40-50 |
| Αριθμός Φώτων | 3~5 |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Υλικό σκιάς | Υφασμα |
| Χρώμα σκιάς | Διαφανής |
| Διαστάσεις προϊόντος | 40L x 40W x 35H cm (16L x 16W x 14H ίντσες) |
| Τύπος λαμπτήρα | Φθορίζων |
| Εξουσία | 40W x 5 |
| Βάση βολβού | 5 x E14(220-240V),E12(110-120V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Αλυσίδα ρυθμιζόμενη ή όχι | Ρυθμιζόμενη αλυσίδα |
| Πλάτος/Διάμετρος | 40-60 εκ |
| Υψος | 20-50 εκ |
| Καθαρό βάρος (kg) | 7.1 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15416
Κωδικός: 15214
Κωδικός: 4040
check_circle
check_circle