- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Χώρα,Σοδειά,Ρουστίκ/Καταφύγιο,Παραδοσιακό/Κλασικό |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Uplight |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Γκαράζ,Διάδρομος,Παιδικό δωμάτιο,Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 10-15 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 15 cm (5,9 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 22 cm (8,6 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 92 cm (36,2 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 50 cm (19,6 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 30 cm (11,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 Λαμπτήρες |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 18W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Ξύλο/Μπαμπού |
| Υλικό σκιάς | PVC |
| Υλικό Διακόσμησης | Ξύλο/Μπαμπού |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Καστανός |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Χρώμα διακόσμησης | Καστανός |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 5 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 4397
Κωδικός: 13177
Κωδικός: 4236
Κωδικός: 11877
Κωδικός: 3849
check_circle
check_circle