- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τουαλέτα,Κουζίνα,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό,Παιδικό δωμάτιο,Αίθουσα μελέτης/Γραφείο |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 0-5 |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 23 cm (9 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 13 cm (5 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 13 cm (5 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 80 cm (32 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 βολβός |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | LED 5W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Κρύσταλλο |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1KG |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 11353
Κωδικός: 13395
Κωδικός: 11419
Κωδικός: 4663
check_circle
check_circle