- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 10-15 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 1,5 cm (0,6 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 6cm (2,4 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 98 cm (38 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | Μέγιστο 150 cm (60 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | Μ18*Π6*Υ4cm( Μή7,2*Π2,2*Υ1,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 Λαμπτήρες |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστη ισχύς 19 W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικό |
| Υλικό Διακόσμησης | Ακρυλικό |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Ασήμι |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Χρώμα διακόσμησης | Λευκό |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1,8 KG |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 4988
Κωδικός: 15270
Κωδικός: 4060
check_circle
check_circle