- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ,LED |
| Στυλ | Τύμπανο,Ρετρό,Σοδειά,Παραδοσιακό/Κλασικό,Μοντέρνο/Σύγχρονο,Χώρα |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Κουζίνα,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό,Διάδρομος,Αίθουσα μελέτης/Γραφείο |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 5-10 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 16 cm (6,3 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 21 cm (8,3 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 21 cm (8,3 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 95 cm (37 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 12 cm (4,7 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 βολβός |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27,LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 3 |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Μαύρος,Λευκό |
| Χρώμα σκιάς | Μαύρος,Λευκό |
| Χρώμα διακόσμησης | Μαύρος,Λευκό |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0,8 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 4414
Κωδικός: 5049
Κωδικός: 4138
Κωδικός: 15125
Κωδικός: 11350
check_circle
check_circle