- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο,Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Ρετρό,Σοδειά,,Παραδοσιακό/Κλασικό,Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Κουζίνα,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 15-20 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 40 cm ( 15,8 ίντσες )/44 cm (17,3 ίντσες) / 48 cm ( 18,9 ίντσες 锛?/span> |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 28 cm ( 11 ίντσες ) / 45 cm ( 17,7 ίντσες ) / 50 cm ( 19,7 ίντσες ) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 28 cm ( 11 ίντσες ) / 45 cm ( 17,7 ίντσες ) / 50 cm ( 19,7 ίντσες ) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 160 cm (63 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 λάμπα |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Υφασμα |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Μαύρος |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15735
check_circle
check_circle