- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Χώρα,Ρετρό,Σοδειά,Ρουστίκ/Καταφύγιο,Παραδοσιακό/Κλασικό |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Αριθμός Βαθμίδων | 5 ή περισσότερες βαθμίδες |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Αίθουσα μελέτης/Γραφείο,Κουζίνα,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό,Γκαράζ,Διάδρομος,Αίθουσα παιχνιδιών,Είσοδος |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 20-30 |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 75 cm (29,5 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 75 cm (29,5 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 30 cm (11,8 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | Μέγιστο 30 cm; 1,8 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Η αλυσίδα/το κορδόνι δεν ρυθμίζεται |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 11*11cm (4,3*4,3 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 λάμπα |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 60W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Μαύρος |
| Χρώμα σκιάς | Μαύρος |
| Χρώμα διακόσμησης | Μαύρος |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 5,2 KG |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15592
Κωδικός: 4056
check_circle
check_circle