- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Σοδειά |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Γκαράζ,Διάδρομος,Είσοδος,Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 10-15 |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 20 cm (8 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 32 cm (13 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 32 cm (13 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | Μέγιστο 150 cm |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | D10cm X Υ2cm |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 λάμπα |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 60W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Ασήμι |
| Χρώμα σκιάς | Ασήμι |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1.5 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15711
Κωδικός: 11837
Κωδικός: 3615
check_circle
check_circle