- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτιστικά |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Λεκάνη,Σοδειά,Παραδοσιακό/Κλασικό |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Υπνοδωμάτιο,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 10-15 |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 22 cm (9 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 20 cm (8 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 20 cm (8 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | Μέγιστο 120 cm (48 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 14L x 14W (8L x 8W) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 λάμπα |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 60W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Χρώμα | |
| Χρώμα σκιάς | Διαφανής |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1.4 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 4505
Κωδικός: 13191
check_circle
check_circle