- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Επισκόπηση προϊόντος | |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Αριθμός Βαθμίδων | 1 Επίπεδο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Τραπεζαρία,Καθιστικό |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 15-20 |
| Μάρκα | |
| Wattage (W) | 36W |
| Διαστάσεις | |
| Ύψος Εξαρτήματος | 80 mm (3,2 ίντσες) |
| Πλάτος Εξαρτήματος | 80 mm (3,2 ίντσες) |
| Μήκος Εξαρτήματος | 1000 mm (24 ίντσες) |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 1500 mm (60 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | L250*W90*H45mm (10*3,5*1,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 Λαμπτήρες |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 36W |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Κρύσταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Κρύσταλλο |
| Βάρη | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 3,2 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15683
Κωδικός: 15176
Κωδικός: 4300
check_circle
check_circle