- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Κατηγορία | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Στυλ | Σύγχρονος |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Υπνοδωμάτιο, Καφέ, Τραπεζαρία, Διάδρομος, Μελέτη, Γραφείο, Σαλόνι |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου (Τετραγωνικό μέτρο) | 5-25 |
| Σκάφος | Ηλεκτρική επιμετάλλωση |
| Μέτρηση προϊόντος | D4,72 ίντσες (12 cm) ανά ένα |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Μήκος αλυσίδας/καλωδίου | 1/3/5/7 Φωτισμός(α): 120 cm (47,24 ίντσες), 10/14/16/19/25 Φώτα: 200 cm (78,74 ίντσες) |
| Αλυσίδα/Κορδόνι Ρυθμιζόμενο ή όχι | Ναί |
| Αριθμός Φώτων | 1/3/5/7/10/14/16/19/25 |
| Βάση βολβού | LED (G4-12V) |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Ισχύς σε βάτ | 3W/9W/15W/21W/30W/42W/48W/57W/75W |
| Πιάτο οροφής Szie | 1 λάμπα 12 cm, 3 λάμπες 5 λάμπες 15 cm, 7 λάμπες 25 cm, 10 λαμπτήρες κεφαλής 40 cm, 14 λάμπες 50 cm, 16 λάμπες 60 cm, 19 λάμπες 25 λάμπες 80 cm |
| Συμβουλές: | Εάν χρειάζεστε ένα φως, επιλέξτε τον αντίστοιχο κωδικό χρώματος. Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 2 φώτα, επιλέξτε την επιλογή για ποσότητες φωτός και επιλέξτε το στυλ του πολύχρωμου και αφήστε ένα μήνυμα για να μας ενημερώσετε για τον κωδικό χρώματος. |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15783
Κωδικός: 15819
Κωδικός: 13250
check_circle
check_circle