- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Περιεχόμενα συσκευασίας | LED,Κρύσταλλο |
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου | 5-10 |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Τάση (V) | AC 85-265 |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Wattage (W) | 23W |
| Ημερομηνία Καταχώρησης | 11/12/2016 |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό πλάτος (CM) | 87(34,3'') |
| Συνολικό ύψος (CM) | 87 |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό μήκος (CM) | 87cm (34,3 INCH) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Ισχύς ανά λάμπα (W) | 23W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Κρύσταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2.1 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 2971
Κωδικός: 15010
Κωδικός: 11417
Κωδικός: 9779
Κωδικός: 3288
Κωδικός: 3310
Κωδικός: 3031
Κωδικός: 9887
Κωδικός: 10058
check_circle
check_circle