- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Βουρτσισμένο |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 10,5 cm (4,13 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 20 cm (7,87 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 3 cm (1,18 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 4 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 1 W |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικό |
| Χρώμα | |
| Χρώμα LED | Κίτρινος,Μπλε,Πράσινος,Κόκκινος |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0,45 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9371
Κωδικός: 10542
Κωδικός: 9382
Κωδικός: 3031
Κωδικός: 10422
Κωδικός: 9385
check_circle
check_circle