- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 37 cm (15 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 18 cm (7 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 18 cm (7 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 60W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Κρύσταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Ασήμι |
| Χρώμα σκιάς | Διαφανής |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9529
Κωδικός: 9860
Κωδικός: 9321
Κωδικός: 10565
Κωδικός: 2585
Κωδικός: 9559
Κωδικός: 3425
Κωδικός: 15010
Κωδικός: 3290
check_circle
check_circle