- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ,Κρύσταλλο |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Τάση (V) | AC 220-240,AC 110-130 |
| Wattage (W) | 40W |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 21 cm (8,4 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 16 cm (6,4 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 18 cm (7,2 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Ισχύς ανά λάμπα | 40W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Κρύσταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Κρύσταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Ασήμι,Χρυσαφένιος |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 κιλό |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9928
Κωδικός: 9838
Κωδικός: 3043
Κωδικός: 2713
Κωδικός: 9958
Κωδικός: 10336
Κωδικός: 2493
Κωδικός: 10172
check_circle
check_circle