- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Uplight |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 12 cm (4,7 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 5 cm (2,0 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 5 cm (2,0 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 3W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Πλαστική ύλη |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 κιλό |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10291
Κωδικός: 9338
Κωδικός: 10164
Κωδικός: 9836
Κωδικός: 3240
Κωδικός: 10367
Κωδικός: 10125
check_circle
check_circle