- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Τάση (V) | AC 100-240 |
| Wattage (W) | MAX 40W |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 13 εκ. (5,11 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 48 εκατοστά (18,89 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 5,5 cm (2,16 INCH) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | MAX 40W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Ασήμι |
| Χρώμα σκιάς | Διαφανής |
| Χρώμα διακόσμησης | Ασήμι |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 4 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9420
Κωδικός: 9576
Κωδικός: 10278
check_circle
check_circle