- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 3 cm (1,2 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 30 cm (11,8 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 8 cm (3,1 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 6W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Πλαστική ύλη |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9745
Κωδικός: 9321
Κωδικός: 10125
Κωδικός: 10510
Κωδικός: 10504
Κωδικός: 9739
Κωδικός: 10159
check_circle
check_circle