- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 11 cm (4,3 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 14 cm (5,5 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 48 cm (18,9 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 3 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Watt ανά λάμπα | 3W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 κιλό |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 3048
Κωδικός: 10145
Κωδικός: 3177
Κωδικός: 3336
Κωδικός: 10587
check_circle
check_circle