- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Παραδοσιακό/Κλασικό |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Κατεύθυνση Φωτός | Uplight |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 43 cm (16,93 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 29 cm (11,42 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 58 cm (22,83 ίντσες) |
| Διάσταση κουβούκλιο/πλάκας | 12 cm (2,54 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2,1 κιλά |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10491
Κωδικός: 10142
Κωδικός: 13226
Κωδικός: 3027
Κωδικός: 2916
check_circle
check_circle