- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | LED,Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ανοδιωμένο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 7 cm (2,8 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 20,5 cm (8,2 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 7 cm (2,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 6W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Ακρυλικό |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Υλικό Διακόσμησης | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0,36 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 15043
Κωδικός: 10175
Κωδικός: 10335
Κωδικός: 9695
Κωδικός: 2777
Κωδικός: 10010
Κωδικός: 10494
Κωδικός: 9805
Κωδικός: 9658
check_circle
check_circle