- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας,Μίνι Στυλ,LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Τάση (V) | AC 85-265 |
| Wattage (W) | 6W |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 5 cm (2 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 10 cm (4 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 32 cm (12,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 3W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 κιλό |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 3068
Κωδικός: 13119
Κωδικός: 10109
Κωδικός: 3313
Κωδικός: 10412
check_circle
check_circle