- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Χαρακτηριστικά | LED,Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 16 cm (6,4 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 9 cm (3,6 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 9 cm (3,6 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 1W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0.4 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10568
Κωδικός: 9393
Κωδικός: 10037
Κωδικός: 13142
Κωδικός: 9643
Κωδικός: 10110
Κωδικός: 10081
check_circle
check_circle