- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας,LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 7 cm (3 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 6 cm (2 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 6 cm (2 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Watt ανά λάμπα | Μέγιστο 3W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Μέταλλο |
| Χρώμα | |
| Χρώμα εξαρτήματος | Λευκό |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Χρώμα LED | Μπλε,Πράσινος,Κόκκινος |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 0.3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10947
Κωδικός: 10033
Κωδικός: 10170
Κωδικός: 15059
Κωδικός: 10311
Κωδικός: 10094
check_circle
check_circle