- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Κατεύθυνση Φωτός | Φως περιβάλλοντος |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 5,5 cm (2,17 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 95 cm (37,40 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 11,5 cm (4,53 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 5 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | MAX 4W |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικό |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2.52 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10940
Κωδικός: 10384
Κωδικός: 10470
Κωδικός: 10544
Κωδικός: 3103
Κωδικός: 9573
Κωδικός: 3159
Κωδικός: 2711
check_circle
check_circle