- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Απλίκες τοίχου |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Παραδοσιακό/Κλασικό |
| Φινίρισμα | Ζωγραφική |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 35 cm (14 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 18 cm (7 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 30 cm (12 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 60W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 10506
Κωδικός: 9414
Κωδικός: 14947
Κωδικός: 9676
Κωδικός: 10207
Κωδικός: 2495
check_circle
check_circle