- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 4 cm (1,6 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 58 cm (22,8 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 15 cm (5,9 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | Τ4 |
| Ισχύς ανά λάμπα | 12W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1.6 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 3181
Κωδικός: 10117
Κωδικός: 9818
Κωδικός: 2642
Κωδικός: 2746
Κωδικός: 9464
Κωδικός: 2731
Κωδικός: 2596
Κωδικός: 3171
Κωδικός: 10474
Κωδικός: 9554
Κωδικός: 9328
check_circle
check_circle