- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτιστικά τοίχου Flush Mount |
| Χαρακτηριστικά | Μίνι Στυλ |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Κατεύθυνση Φωτός | Downlight |
| Μάρκα | |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 12 cm (5 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | 16 cm (6 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | 16 cm (6 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Ισχύς ανά λάμπα | Μέγιστο 40W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Οχι |
| Υλικό | |
| Υλικό σκιάς | Ποτήρι |
| Χρώμα | |
| Χρώμα σκιάς | Διαφανής |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 1.3 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 3332
Κωδικός: 9735
Κωδικός: 15010
Κωδικός: 10159
Κωδικός: 15029
Κωδικός: 10360
check_circle
check_circle