- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Πληροφορίες για το φως | |
|---|---|
| Τύπος | Φωτισμός μπάνιου |
| Χαρακτηριστικά | Περιλαμβάνεται λαμπτήρας,LED |
| Στυλ | Μοντέρνο/Σύγχρονο |
| Φινίρισμα | Ηλεκτροπλάστη |
| Διαστάσεις | |
| Συνολικό Ύψος | 5,5 cm (2,2 ίντσες) |
| Συνολικό Πλάτος | Π 95 cm (38 ίντσες) |
| Συνολικό βάθος | D12 cm (4,8 ίντσες) |
| Πληροφορίες λαμπτήρα | |
| Αριθμός λαμπτήρων | 5 |
| Βάση βολβού | LED ενσωματωμένο |
| Ισχύς ανά λάμπα | 5W |
| Περιλαμβάνεται λαμπτήρας | Ναί |
| Υλικό | |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μέταλλο |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικό |
| Βάρος | |
| Καθαρό βάρος (kg) | 2.5 |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 3001
Κωδικός: 2548
Κωδικός: 9331
Κωδικός: 10509
Κωδικός: 10426
Κωδικός: 3030
Κωδικός: 10267
Κωδικός: 14984
Κωδικός: 9409
check_circle
check_circle