- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Κατηγορία | Φωτιστικό τοίχου/Απλίκα |
| Στυλ | Μοντέρνο Απλό |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Υπνοδωμάτιο, Τραπεζαρία, Σαλόνι, Μελέτη |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου (Τετραγωνικό μέτρο) | 5-8 |
| Σκάφος | Χειροποίητη |
| Βάση βολβού | Ε26/Ε27 |
| Αριθμός Φώτων | 1 |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Οχι |
| Ισχύς σε βάτ | ΜΕΓΙΣΤΟ 60W |
| Μέτρηση προϊόντος | 13,5*40 cm (5,31*15,75 ίντσες) |
| Υλικό Εξαρτήματος | Μπαμπού |
| Υλικό σκιάς | PVC |
| Δυναμικό | 110-120V/220-240V |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9338
Κωδικός: 2943
Κωδικός: 9865
Κωδικός: 9717
Κωδικός: 2575
Κωδικός: 9983
Κωδικός: 3276
Κωδικός: 3350
check_circle
check_circle