- Μειωμένη τιμή
- Νέο
| Κατηγορία | Φωτιστικό τοίχου/Απλίκα |
| Στυλ | ευρωπαϊκός |
| Προτεινόμενη εφαρμογή δωματίου | Σαλόνι, Υπνοδωμάτιο, Εστιατόριο, Διάδρομος |
| Προτεινόμενο μέγεθος δωματίου (Τετραγωνικό μέτρο) | 2-4 |
| Σκάφος | Ζωγραφική με σπρέι |
| Μέτρηση προϊόντος | 1 Φώτα:14*14*46cm 2 Φώτα:40*40*46cm 3 Φώτα:40*40*50cm |
| Υλικό Εξαρτήματος | Κράμα ψευδάργυρου, γυαλί, κρύσταλλο |
| Βάση βολβού | Ε12/Ε14 |
| Αριθμός Φώτων | 1/2/3 |
| Συμπεριλαμβάνεται λαμπτήρας ή όχι | Οχι |
| Ισχύς σε βάτ | MAX 40W |
| Δυναμικό | 110-120V/220-240V |
Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
Αναφορά σχολίου
Αναφορά αποστάλθηκε
Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
Κριτική αποστάλθηκε
Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί
Κωδικός: 9401
Κωδικός: 9414
Κωδικός: 10216
Κωδικός: 10043
Κωδικός: 10444
Κωδικός: 10944
Κωδικός: 9517
Κωδικός: 2777
check_circle
check_circle